مقالات

کلاس پیانو برای کودکان

کلاس پیانو برای کودکان

یکی از انواع کلاس های پیانو،‌ کلاس پیانو برای کودکان می باشد. کودکان در مقایسه با بزرگسالان از روحیه لطیفی برخوردارند از همین رو در زمان آموزش هر مهارت، علم یا هنری به آن ها باید به یکسری نکات توجه شود و شیوه آموزشی خاص و مناسبی برای تدریس به آن ها اتخاذ شود. در مورد تدریس و آموزش پیانو برای کودکان هم همین قصه وجود دارد و برای این که به کودکتان نواختن پیانو را آموزش بدهید، باید یک استاد حرفه ای و مسلط به آموزش پیانو برای کودکان مثل استاد سپهر ابراهیمی را برای آموزش پیانو به کودکتان انتخاب نمایید. برای این که بهتر و بیشتر در مورد مسائلی مثل کلاس پیانو برای کودکان، کلاس آنلاین پیانو، هزینه کلاس پیانو برای کودکان، کلاس پیانو برای کودکان حضوری و… اطلاعات بدست آورید، در ادامه بحث کلاس پیانو برای کودکان هم همراه سپهر ملودی بمانید.

تماس با بهترین استاد پیانو برای کودکان: 09125613900

کلاس پیانو برای کودکان

اما يكي از نکاتی که باید از آن مطلع باشید این است که یکی از متداول ترین سوالات در زمان آموزش پیانو برای کودکان و تشکیل کلاس پیانو برای کودکان، این است که بهترین سن یادگیری پیانو چه سنی است یا این سوال که آیا فرزند من در این سن توانایی فرا گرفتن هنر نواختن پیانو را دارد یا خیر. برای دادن پاسخ دقیق به این سوال و برای آشنایی با نحوه های مختلف تشکیل کلاس پیانو برای کودکان، یکسری از نکات در مورد سن و شرایط کودک برای یادگیری پیانو و شیوه های مختلف آموزش پیانو را در زیر با هم می بینیم.

اندازه دست: آیا فرزند شما می تواند به راحتی پنج انگشت خود را بر روی پنج کلید سفید مجاور قرار دهد؟ برای برخی از کودکان پنج ساله، این یک پیشرفت بزرگ است! قبل از شروع آموزش پیانو برای کودکان و پرداخت هزینه کلاس پیانو برای کودکان به سایت های مختلف و معتبر مثل سایت سپهر ملودی، مطمئن شوید که دستان کودک شما به قدری بزرگ شده اند که در استفاده از صفحه کلید راحت باشند.

کلاس پیانو برای کودکان

کلاس پیانو برای کودکان

استقلال انگشت: اگر از فرزند خود می خواهید دستان خود را بالا گرفته و تکان بدهد، مثلاً فقط انگشت  موسوم به حلقه دست چپ خود را، آیا می تواند این کار را انجام دهد؟. قبل از شروع کلاس پیانو برای کودکان، آنها باید بتوانند انگشتان دست خود را حرکت دهند. یک آزمایش خوب برای تست استقلال انگشتان فرزندتان استفاده از درس شماره 1 آکادمی هافمن است، نواختن آهنگ “Hot Cross Buns”. کودکی که می تواند از سه انگشت مختلف روی سه کلید سیاه برای نواختن”Hot Cross Buns”  استفاده کند، آماده فراگیری ساز پیانو است، اما کودکی که فقط می تواند با انتخاب یک صدا با یک انگشت بازی کند، احتمالاً آماده نیست.

علاقه به موسیقی و تمایل به یادگیری: احتمالاً مهمترین چیز در این چک لیست تمایل فرزند شما برای یادگیری پیانو است. اگر انگیزه یادگیری از فرزند شما ناشی می شود، به او کمک می کند تا بر همه مشکلاتی که ممکن است با آن روبرو شوند غلبه کند. اگر انگیزه فقط از شما ناشی می شود، دیر یا زود با ید آماده ی  نبرد قدرت  بین خودتان و فرزندتان باشید. این ها نکاتی بودند که پیش از شروع آموزش پیانو برای کودکان باید با آن ها آشنا باشید. اما فارغ از این موضوع یک نکته مهم دیگری هم که وجود دارد بحث شیوه های مختلف برگزاری کلاس پیانو برای کودکان است که یکسری از آن ها را در زیر با هم می بینیم.

کلاس آنلاین پیانو برای کودکان

در این شیوه یعنی کلاس آنلاین پیانو کودکان، با پرداخت هزینه کلاس پیانو برای کودکان توسط شما استاد در زمان های مقرر شده و به صورت آنلاین با شما تماس تصویری برقرار میکند، و درست به مانند روش حضوری به نواختن شما نظارت میکند و نکاتی را که شما باید آنها را یاد بگیرید بهتان میگوید و سعی می کند عیوب شما را برطرف کند، همچنین در شیوه آموزش برخط پیانو، استاد در صورت لزوم خودش به پشت پیانو می نشیند و به صورت تصویری و آنلاین نحوه نواختن درست را به شما نشان میدهد.

کلاس پیانو برای کودکان

کلاس پیانو برای کودکان

کلاس پیانو برای کودکان در منزل

یکی از مهمترین و قدیمی ترین شیوه های آموزش پیانو در ایران و جهان، شیوه اموزش پیانو در منزل میباشد. در این روش افراد برای یادگیری پیانو، طبق برنامه مشخص و در زمان های مشخصی از ماه و هفته در کلاس آموزش پیانو حضور پیدا میکنند. هر کدام از شیوه های یادگیری پیانو مزیتهای خود را دارند اما با توجه به این موضوع که در کلاس حضوری استاد شخصا و در بازه های زمانی هفتگی یا ماهیانه بالای سر هنرجو میباشد و بر روند یادگیری و نواختن او نظارت میکند، میشود گفت که استاد بهتر میتواند دانش، روش و شیوه های درست نواختن را به او منتقل کند. این قضیه را تحقیقات هم ثابت کرده است که دیدار حضوری و شنیدن صحبتهای استاد به شکل حضوری در روند یادگیری هر مهارت یا هنری، اثر بخشی اش از شنیدن صحبتهای استاد در فضای مجازی یا ویدیویی، مثل کلاس آنلاین کودکان بیشتر است. از همین رو پیشنهاد میشود که اولویت اول یادگیری پیانو برای کودکتان را، پرداخت هزینه کلاس پیانو برای کودکان بگذارید، و کودکتان را در آن شرکت دهید.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه تدریس خصوصی پیانو

هزينه کلاس پیانو برای کودکان

به طور کلی در صورتی که شمایی که ساکن شهر های تهران و کرج، و یا حومه آنها هستید با خواندن مقاله کلاس آنلاین پیانو برای کودکان و مطالبی مثل هزینه کلاس پیانو برای کودکان، کلاس آنلاین کودکان، کلاس پیانو برای کودکان حضوری و…، قصد این را کرده اید که پیانویی را برای فرزندتان خریده و نواختن آن را به او یاد بدهید، بهتر است که قبل از شروع دوره یادگیری و آموزش پیانو، با استادی خبره در زمینه آموزش پیانو برای کودکان آشنا شوید، استادی که علاوه بر مواردی که در طول بحث به آن ها اشاره شد، دارای نمونه کار نیز باشد، یعنی افرادی را که قبلا به آنها پیانو تدریس کرده است را به عنوان نمونه داشته باشد. استاد سپهر ابراهیمی دارای تمامی این خصیصه های گفته شده است، از همین رو به شما به شدت توصیه می شود که برای یادگیری پیانو و آموزش پیانو برای کودکان یا کودکتان، سری هم به سایت سپهرملودی بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *