تدریس خصوصی پیانو در تهران

یکی از بهترین شیوه های آموزش و یادگیری پیانو در ایران و جهان تدریس خصوصی پیانو می باشد. موسیقی روح نواز است و شنیدن آن می تواند درد و غم های ما را تسکین دهد، ما را شاد و خوشحال کند، به ما حس آرامش دهد و… . این ها که گفته شد تازه ویژگی ها و مزایای شنیدن صدای موسیقی هستند، حال گمان کنید که این ساز را خودتان بنوازید و این موسیقی های زیبا را خوتان تولید کنید، می شود گفت تاثیر آن بر روی شما و حس خوبی که بعد از آن می گیرید، فوق العاده است و به هیچ وجه قابل قیاس با شنیدن صدای موسیقی نیست. یکی از این ساز ها هم که صدای فوق العاده آرامش بخشی دارد و از ساز های کلاسیک هم به شما می رود، پیانو است. می شود به جرات گفت حسی که ما از نواختن پیانو می گیریم از نواختن هیچ سازی دیگری نمی توانیم بگیریم. به همین خاطر به شما پیشنهاد می شود که در ادامه بحث هم همراه سپهر ملودی بمایند تا با مسائلی مثل تدریس خصوصی پیانو در منزل، تدریس خصوصی پیانو در تهران، معلم خصوصی پیانو، هزینه تدریس خصوصی پیانو و… آشنا شوید.

تدریس خصوصی پیانو با بهترین معلم
تدریس خصوصی پیانو

کلاس آموزش پیانو

بهتر است که در قدم اول تدریس خصوصی پیانو در تهران، ‌درباره کلاس پیانو و ویژگی های آن که قدیمی ترین روش آموزش پیانو در جهان است، و این که چرا باید از آن برای یادگیری پیانو استفاده کنیم، صحبت کنیم، و سپس به سراغ مباحثی مثل تدریس خصوصی پیانو برویم، در این روش افراد برای یادگیری پیانو، طبق برنامه مشخص و در زمان های مشخصی از ماه و هفته در کلاس آموزش پیانو حضور پیدا می کند. هر کدام از شیوه های یادگیری پیانو مزیت های خود را دارند اما با توجه به این موضوع که در کلاس حضوری استاد شخصا و در بازه های زمانی هفتگی یا ماهیانه بالای سر هنرجو می باشد و بر روند یادگیری و نواختن او نظارت می کند، می شود گفت که استاد بهتر می تواند دانش، روش و شیوه های درست نواختن را به هنرجو منتقل کند. این قضیه را تحقیقات هم ثابت کرده است که دیدار حضوری و شنیدن صحبت های استاد به شکل حضوری در روند یادگیری هر مهارت یا هنری، اثر بخشی اش از شنیدن صحبت های استاد در فضای مجازی یا ویدیویی بیشتر است. از همین رو پیشنهاد می شود که اولویت اول یادگیری پیانو را بر روی شرکت در کلاس های پیانو در هر شهری که ساکن آن هستید بگذارید. در قسمت زیرین این پاراگراف یکسری از چیز هایی که شما در کلاس آموزش پیانو یاد خواهید گرفت، گرد آوری شده اند.

 • شما در زمان شرکت در کلاس های آموزش و یادگیری پیانو در هر شهری، نحوه صحیح نشستن و پوزیشن درست نشستن در هنگام نواختن را فرا خواهید گرفت.
 • با مبانی کلی موسیقی و تئوری موسیقی به طور کامل آشنا خواهید شد.
 • در مورد استیل و تاریخچه جهانی موسیقی اطلاعات زیادی را کسب خواهید کرد.
 • تکنیک های مرتبط با سبک های مختلف پیانو نوازی را فرا خواهید گرفت.
 • شیوه تمرین ذهنی و بدون ساز را یاد خواهید گرفت.
 • اجرا کردن درست قطعه های موسیقی از لحاظ مواردی مثل دینامیک، ریتم، سونوریته، موزیکالیته، تمپو آگوگیک، تیونینگ و… را فرا خواهید گرفت.
 • انتقال انرژی را خواهید آموخت.
 • و بسیاری مطالب دیگر که به علت ازدیاد در این مقال نمی گنجند.
تدریس خصوصی پیانو با بهترین معلم

تدریس خصوصی پیانو در منزل

اگر که دلتان می خواهد که برای آموزش پیانو در شهرتان، محبور نشوید از خانه تان خارج شوید و به جایی بروید، پیشنهاد ما به شما این است که این شیوه را انتخاب کنید، در شیوه تدریس خصوصی پیانو در منزل، به صورت هفتگی یا ماهانه، استاد پیانو برای آموزش دادن پیانو به شما به محل زندگی یا هر محلی که شما دستگاه پیانوتان را در آنجا قرار دادید می آید و نکات و مطالب آموزشی را به شما ارائه می دهد و بر روند نواختن تان نظارت می کند. البته نا گفته نماند که هزینه ای که استاد در این شیوه از شما دریافت می کند نسبت به شیوه دیگر یعنی آموزش پیانو در استودیوی استاد بالاتر و بیشتر است. مزیت این شیوه تدریس خصوصی پیانو در تهران این است که شما دیگر مجبور نخواهید بود برای شرکت در کلاس های پیانو مسافتی هر چند کم یا زیاد را طی کنید و این استاد است که در زمان های مشخص به خانه شما مراجعه می کند و آموزش شما را پیگیری می کند. مزیت این روش هم این است که تمام تمرکز استاد در طول یادگیری و آموزش بر روی شما خواهد بود و بر عکس کلاس های آموزشگاهی، توجه استاد بین شما و چند نفر دیگر تقسیم نخواهد شد.

تدریس خصوصی پیانو در استودیو استاد

برای یادگیری پیانو در این روش همانطور که از امسش هم پیداست، شما برای یادگیری و آموزش پیانو، نیازمند این خواهید بود که به صورت دوره ای، ماهانه یا هفتگی به محلی که استاد مشخص می کند بروید تا استاد مطالب و مباحث آموزشی نواختن پیانو را به شما منتقل کند. هزینه ای که شما برای نواختن پیانو در این شیوه می کنید نسبت به تدریس خصوصی پیانو در منزل کمتر است. از مزیت این روش هم می توان این را گفت که آموزش پیانو به این دلیل که استاد امکاناتش در محل یا استودیوی خودش بیشتر است بهتر می تواند مباحث را به شما منتقل کند. یکی از اولویت های اصلی، که در کل در روند تدریس خصوصی پیانو در تهران شما بسیار تاثیر گار خواهد بود، معلم خصوصی پیانو ای است که انتخاب می کنید و باید یک استاد پیانوی خوب و حرفه ای باشد تا آموزش شما را به طور خصوصی و با تشکیل جلسات کلاس پیانو شروع و پیگیری کند. مزیت این روش هم درست به مانند تدریس خصوصی پیانو در منزل این است که تمام تمرکز استاد در طول یادگیری و آموزش بر روی شما خواهد بود و بر عکس کلاس های آموزشگاهی، توجه استاد بین شما و چند نفر دیگر تقسیم نخواهد شد.

تدریس خصوصی پیانو با بهترین معلم

قیمت تدریس خصوصی پیانو

در قسمت قبلی با هم مشاهده کردیم که ویژگی های کلاس پیانو چه هستند و چرا در همه کشور ها و مراجع موسیقی و پیانو، توصیه می شود که از آن برای یادگیری و آموزش پیانو استفاده کنید. اما در این قسمت قرار است به بهترین راه شرکت در کلاس پیانو بپردازیم،‌ یعنی تدریس خصوصی پیانو در تهران یا سایر شهر ها. تدریس خصوصی پیانو در منزل به روش آموزشی ای گفته میشود که شما و استاد در کلاس تنها هستید و استاد با متمرکز کردن همه توان، دانش و تمرکز خود بر روی شما و نحوه نواختن تان،‌ آموزش شما را پیگیری میکند. برای دریافت قیمت تدریس خصوصی پیانو تماس بگیرید.

نحوه تدریس خصوصی آموزش پیانو هم به این شکل میباشد که یا شما به دفتر یا کلاس استاد مراجعه میکنید، یا او برای آموزش به منزل شما مراجعه میکند. جلو ت با یکسری از شیوه های برگزرای کلاس های خصوصی پیانو بیشتر شنا خواهیم شد که انتخاب از بین این آن ها در اختیار خودتان است. اما برای این که بهتر متوجه شوید که شیوه های تدریس و آموزش خصوصی پیانو چه تفاوت هایی با هم دارند، و با پرداخت هزینه تدریس خصوصی پیانو، برای کدام روش بیشتر به درد شما می خورد دو روش عمده ای که برای آموزش خصوصی پیانو مورد استفاده قرار می گیرند را در زیر مشاهده می کنیم.

معلم خصوصی پیانو در تهران

در صورتی که تصمیم به یادگیری پیانو به روش تدریس خصوصی پیانو در تهران یا شهر های دیگر گرفتید، باید علاوه بر شکل های مختلف کلاس های پیانو، با یک مسئله مهم دیگر هم آشنا باشید، تا بتوانید به بهترین شکل از میزانی که به عنوان هزینه تدریس خصوصی پیانو پرداخته اید، و از دوره آموزش پیانویتان بهره ببرید. برای این کار لازم است که تحت آموزش استاد یا معلم خصوصی پیانو در تهران خبره و با تجربه ای قرار بگیرید که از مهارت و دانش بالا و کافی بهره مند باشد و به بهترین شکل بتواند نواختن پیانو را به شما آموزش دهد. از همین رو برای این که بهتر بتوانید مناسب ترین استاد پیانو را پیدا کنید، برخی از مهارت هایی که یک استاد چیره دست آن ها را باید داشته باشد را در قسمت پایینی مشاهده می کنیم. تدریس خصوصی پیانو در منزل

یک استاد پیانوی خوب منظم است و سر وقت تعیین شده کلاس را شروع می کند.برای دریافت قیمت تدریس خصوصی پیانو تماس بگیرید.

یکی از ویژگی هایی که معلم خصوصی پیانوی خوب باید آن را داشته باشد این می باشد که در شیوه تدریس خصوصی پیانو در تهران یا سایر نقاط، هنرجو را با بداهه نوازی هم آشنا کند تا هنرجو هم بهتر حس خود را روی ساز پیاده کند، و هم همیشه وابسته به دفتر نت ها نباشد.

از بیان مسائل و مطالب فرعی و نا مربوط به موسقیی مثل مسائل سیاسی، آب و هوا، مسائل شخصی و خصوصی و… سر کلاس پیانو، پرهیز می کند.

از یک روش و شیوه تکراری استفاده نمی کند و سعی می کند یا کار ها و چالش های مختلف خلاقیت هنرجو را بر انگیزد.

کلاس را خشک و بی روح پیش نمیبرد و کاری می کند که آموزش پیانو در هر شهری که هنرجو در آن قرار دارد،‌برای او جذابیت پیدا کند.

یک استاد پیانوی خوب، دارای تجربه بالا و هنرجو هایی است که کار یادگیری پیانو را تمام کرده و یا به مراحل بالایی از آن رسیده اند.

تدریس خصوصی پیانو در تهران

شهر تهران بزرگترین و پر جمعیت ترین شهر ایران و پایتخت آن میباشد. شهر تهران دارای محله و منطقه های مختلفی است که هر کدام از آنها جمعیت قابل توجهی از افراد را در خود جای داده اند. محله هایی که هر کدام هم اسم و رسم دار هستند. همان گونه که پیش تر هم گفته شد شهر تهران پر جمعیت ترین شهر ایران است و جمعیتی بالغ بر حدود بیست میلیون نفر (کم و بیشش را ببخشید) را در خود جای داده است. در میان این بیست میلیون نفر جمعیت هم، تعداد زیادی از افراد هستند، که هنر دوست هستند. در میان این جمعیت کثیر هنر دوستان هم تعداد زیادی از افراد وجود دارند که به پیانو، و یادگیری نواختن پیانو علاقه مند هستند. از طرفی یکی از بهترین شیوه های یادگیری پیانو برای این افراد هم، تدریس خصوصی پیانو در تهران است، که این افراد با پرداخت هزینه تدریس خصوصی پیانو، قادر خواهند بود از آن بهره ببرند. به جهت افزایش اطلاعات شما عزیزان درباره شیوه های یادگیری پیانو، برخی ویژگی ها و مزایای روش تدریس و آموزش خصوصی پیانو در تهران را در قسمت پایینی این پاراگراف، با هم مشاهده می کنیم.

در شیوه تدریس خصوصی پیانو در منزل، تهران یا شهری که در آن ساکن هستید، می توان به گونه ای عمل کرد که شما هیچ مسافتی را طی نکنید. برای دریافت قیمت تدریس خصوصی پیانو تماس بگیرید.

در شیوه آموزش خصوصی شما میتوانید هر ساعت و هر روز از هفته که در آن راحت تر هستید را برای برگزاری کلاس مشخص کنید.

در صورت شرکت در کلاس آموزشگاه، اگر که در جلسه ای غیبت کنید، آموزشگاه پول آن جلسه را به شما بر نمیگرداند اما در شیوه خصوصی، در صورتی که شما در روزی امکان برگزاری یا شرکت در کلاس را نداشته باشید، هزینه آن جلسه کلاس پیانو، از شما گرفته نمیشود.

هزینه تدریس خصوصی پیانو

امید است مطالب بیان شده درطی مقاله مثل، هزینه تدریس خصوصی پیانو، معلم خصوصی پیانو، تدریس خصوصی پیانو در منزل، تدریس خصوصی پیانو در تهران و… برای شما مفید واقع شده باشند، در صورتی که تصمیم به یادگیری پیانو در هر شهری گفتید، یکی از مطالبی که باید حتما از آن مطلع باشید، هزینه کلاس پیانو است. در مورد هزینه تدریس خصوصی پیانو یا سایر شیوه های تدریس پیانو، باید گفت که میزان آن متغیر است و کاملا  به خود شخص هنرجو بستگی دارد، به عنوان مثال این که او از روش تدریس و آموزش خصوصی پیانو استفاده کند، یا بخواهد در کلاس های دسته جمعی شرکت کند، بسیار بر روی میزان هزینه کلاس تاثیر میگذارد.

از همین رو به طور کلی پیشنهاد می شود که برای اطلاع از هزینه کلاس پیانو در نقاط مختلف شهرهای کرج و تهران، به سایت سپهر ملودی مراجعه کنید و با تماس با شماره های درج شده در سایت، هم از هزینه آموزش مطلع شوید، و هم کار آموزش خود را زیر نظر سپهر ابراهیمی که یکی از با تجربه ترین اساتید در زمینه آموزش پیانو میباشد، شروع نمایید. برای دریافت قیمت تدریس خصوصی پیانو تماس بگیرید.

8 دیدگاه در “تدریس خصوصی پیانو

 1. سهیل مجیدی گفت:

  سلام من یکی از هنرجوهای استاد ابراهیمی هستم. سه سال هستش که شاگرد ایشونم و خیلی از کارشون راضیم پیشرفت خیلی زیادی داشتم. تشکر می کنم از پشتکارشون برای آموزش پیانو

  1. sepehradmin گفت:

   موفق باشی سهیل جان

 2. آرمان مرتضوی گفت:

  استاد ابراهیمی یکی از بهترین هاست. من 10 سال کلاس رفتم با ایشون. الان خودم تدریس می کنم.

  1. sepehradmin گفت:

   آقا آرمان به سلامتی کجا تدریس می کنی؟ خیلی خوشحالم که به ارزوت رسیدی و یکی از بهترین های پیانو شدی

 3. جواد جاجرودی گفت:

  من قبلا کلاس دیگه ای می رفتم ولی پیشرفت زیادی نداشتم. ولی از وقتی با استاد آشنا شدم 2 سال هستش که به طور مستمر در حال یادگیری پیانو هستم و پیشرفت خیلی زیادی داشتم. استاد توی کلاساشون انرژی زیادی می زارن و تمامی موارد رو آموزش می دن. موفق باشید استاد ابراهیمی عزیز

  1. sepehradmin گفت:

   موفق باشی آقا جواد گل

 4. پانیذ قارداشلو گفت:

  دختر من 7 سالشه و 6 ماهه که تحت نظر اقای ابراهیمی داره پیانو یاد میگیره خیلی از پیشرفتش راضی بوم. اقای ابراهیمی باعث شد دخترم به پیانو خیلی علاقه مند بشه. پیشنهاد می کنم از پایه بچه هاتونو پیش آقای ابراهیمی بفرستین

  1. sepehradmin گفت:

   لطف دارین خانوم بابایی. پانیذ جان بسیار با استعداد هستن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *