مقالات

بهترین استاد پیانو در تهران

بهترین استاد پیانو در تهران

به طبع هر کسی که به دنبال یادگیری پیانو است، به دنبال بهترین استاد پیانو در تهران می گردد. موسیقی یکی از هنر های هفت گانه می باشد که به وسیله ساز های مختلفی نواخته می شود. ساز هایی که هر کدام در گروه خاصی از ساز ها قرار می گیرند، برای مثال ساز های کوبه ای، ساز های صفحه کلید دار و… . یکی از انواع ساز های صفحه کلید دار که در ایران و تمامی نقاط جهان طرفداران بسیار زیادی دارد، پیانو می باشد. این محبوبیت پیانو موجب شده است که در سراسر جهان و ایران افراد زیادی باشند که به دنبال آموزش پیانو باشند. در صورتی که شما هم ساکن شهر تهران هستید و به دنبال یادگیری پیانو و بهترین استاد پیانو در تهران هستید، به شما توصیه می شود که در ادامه بحث هم همراه سپهر ملودی بمانید تا با موضوعاتی مثل پیانیست های معروف، قیمت کلاس پیانو، بهترین استاد پیانو در تهران و… بیشتر آشنا شوید.

بهترین استاد پیانو در تهران

بدون فوت وقت به سراغ بحث بهترین استاد پیانو در تهران می رویم. برای آموزش اصولی لازم است تا برنامه ای مشخص برای هنرجو در نظر گرفته شود. برای همین منظور استاد سپهر ابراهیمی که یک استاد پیانو بزرگسال و کودکان مي باشد آموزش هاي هم اصولی و هم متناسب با سنین مختلف را برای افراد در نظر می گیرد تا جذابیت های هر سن در دوره آموزشی پیانوی سپهر ملودی مد نظر قرار گیرد. در ضمن آموزش پیانو در سایت سپهر ملودی به شکل آکادمیک پیش می رود و مطابق با اصول اساسی آموزش این ساز و منظبق با برنامه های آموزشی در دانشگاه های موسیقی جهان تدریس می شود. علاوه بر اين موضوعات یک نکته ای که در مورد یادگیری پیانو با بهترین استاد پیانو در تهران، مثل استاد سپهر ابراهیمی باید بدانید، این است که یادگیری و آموزش پیانو تحت نظر بهترین استاد پیانو در تهران یکسری مزایا و فوایدی دارد که در زیر آن ها را با هم می بینیم.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو چقدر طول می کشد؟

بهترین استاد پیانو در تهران

بهترین استاد پیانو در تهران

ایجاد عادات خوب: بخش بزرگی از نوازندگی پیانو با یادگیری موقعیت مناسب بدن و دست ها و حرکت انگشتان در ارتباط است. اگرچه یادگیری به کمک بهترین استاد پیانو در تهران الزاما تضمین نمی کند که شما به یک پیانیست ماهر تبدیل شوید، اما مطمئنا از شکل گیری عادات بد و نادرست که ترک آنها سخت خواهد بود جلوگیری می کند.

تصحیح: پیانو باید در حجم ، ریتم و سرعت مناسب اجرا شود. همچنین اگر حرکت انگشتان و حرکت صحیح دست را بدانید، نواختن برایتان ساده تر خواهد شد. بدون کمک بهترین استاد پیانو در تهران نمی توانید اشتباهاتتان را تشخیص دهید و اصلاح کنید.

تهیه مطالب آموزشی: اگر در خواندن موسیقی و یا درک سایر قسمت های تئوری مشکل دارید، به تمرین بیشتر نیاز خواهید داشت. یک استاد پیانو می تواند نقاط ضعف شما را تشخیص دهد و تمرینات اضافی را برای کمک به بهبود آنها توصیه کند. بدون کمک یک استاد، ممکن است خیلی بیشتر از حد لازم با تئوری موسیقی درگیر شوید.

ایجاد احساس مسئولیت: برای اینکه بتوانید به اهداف خود برسید به کسی نیاز دارید که شما را کنترل کند. در یادگیری پیانو، این شخص کسی نیست جز بهترین استاد پیانو در تهران. استاد شما انتظارات معینی از شما خواهد داشت و شما را در قبال آنها پاسخگو می کند.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین آموزش های آنلاین پیانو

پیانیست های معروف

اما یکی دیگر از مباحثی در مورد بهترین استاد پیانو در تهران باید بدانید این است که از زمان اختراع پیانو تا امروز حدود سه قرن می‌گذرد. در این سه قرن چهره‌هایی درخشان در عرصه‌ی نوازندگی پیانو ظهور کرده و نام خود را در تاریخ ثبت کرده‌اند. در این نوشته یکسری از برترین پیانیست ‌های تاریخ به نقل از وبگاه Classic FM ارائه را با هم مي بينيم. شاید نام برخی از این هنرمندان برای شما هم آشنا باشد. آشنایی با پیانیست های معروف پیش از پرداخت قیمت کلاس پیانو و شروع دوره آموزش پیانو تحت نظر استاد سپهر ابراهیمی که یکی از بهترین استاد پیانو در تهران ها می باشد، خالی از لطف نیست.

کلودیو آرائو (Claudio Arrau): کلودیو آرائو پیانیست متبحر و هنرمند اهل کشور شیلی متولد سال 1903 میلادی است که که به دلیل تفسیرهای نوین و بی بدیلی که از آثار پیانیست های معروف و افسانه ای جهان همچون باخ، موتسارت، شومان، برامس، شوپن و بتهوون ارائه داده می شناسند.

یوزف هوفمان (1876-1957): یوزف یک کودک اعجاب آور و حیرت انگیز لهستانی بود که در ۵ سالگی اولین رسیتال خود را در ورشو برگزار نمود و سپس به اجرای برنامه در سراسر اروپا و آمریکا پرداخت. وی سرانجام در ایالات متحده اقامت گزید و مدیر موسسه موسیقی کورتیس شد. هوفمان به عنوان یکی از برترین پیانیست های معروف عصر خود بسیار مورد احترام بود و علاوه بر نوازندگی پیانو، مخترع و استاد دانشگاه هم بود.

بهترین استاد پیانو در تهران

بهترین استاد پیانو در تهران

لودویگ فان بتهوون (Ludwig van Beethoven): لودویگ فان بتهوون آهنگساز، نوازنده و مشهورترین پیانیست جهان از میان پیانیست های معروف، اهل آلمان متولد سال 1770 مهمترین شخصیت در ایجاد هماهنگی و ارتباط بین چند نسل از موسیقی و سبک های موسیقی غرب، رمانتیک و کلاسیک می باشد.

فردریک شوپن ( :(Fredric Chopinشوپن که نامی آشنا برای تمام علاقمندان موسیقی در دنیا است، بزرگترین آهنگساز لهستان بوده و از بهترین استاد پیانو در تهران و همه نقاط جهان در زمان خود بوده است. از نقاط قوت و توانایی های مثال زدنی او می توان به مهارت در اجراهای سولو یا تک نفره اشاره کرد، هرچند که در کمال تاسف امروزه، نسخه ی ضبط شده ای از اچراهای سولو او در دسترس نیست، چرا که اولین نسخ اجراهای ضبط شده در دهه ی ۱۸۶۰ ضبط شدند.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه کلاس پیانو برای کودکان

هزینه کلاس پیانو با بهترین استاد پیانو

امید است مباحث بیان شده در بحث بهترین استاد پیانو در تهران، برایتان مفید بوده باشند. این طبیعی است که ما انسان ها پیش از انجام هر کاری به دنبال این هستیم که از میزان هزینه ای که برای انجام آن کار باید بپردازیم مطلع شویم و ببینیم که آیا با بودجه ما همخوانی دارد یا خیر. در مورد آموزش پیانو تحت نظر بهترین استاد پیانو در تهران هم قضیه همین گونه است و این طبیعی است که شما به دنبال قيمت کلاس پیانو باشید. از همین رو به شمایی که به دنبال یادگیری پیانو هستید توصیه می شود که حتما سری به سایت سپهرملودی بزنید و علاوه بر این که در سایت از قيمت کلاس پیانو، مطلع شوید، آموزش پیانو را تحت نظر استاد سپهر ابراهیمی که از مجرب ترین و با تجربه ترین اساتید آموزش پیانو چه برای بزرگسالان و چه برای کودکان می باشد شروع کنید، تا نواختن پیانو را به بهترین شکل ممکن فرا بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *