مقالات

آموزش پیانو در جنوب تهران | 09125613900

آموزش پیانو در جنوب تهران

اگر که به دنبال آموزش پیانو در جنوب تهران هستید، ادامه مقاله امروز را از دست ندهید. ما انسان ها در ذات خود همواره به دنبال پیشرفت و ترقی هستیم. از همین رو در طول عمر و زندگی خود همواره به دنبال آن هستیم که مهارت ها، دانش ها، علم ها و در کل توانایی های مختلف را فرا بگیریم. یکی از این توانایی ها و مهارت های مختلف هم که بسیار جذاب و دوست داشتنی است، نواختن ساز های مختلف می باشد. یکی از این ساز های موسیقی هم که از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است و می توان به نوعی آن را منحصر به فرد ترین ساز موسیقی در زمینه تولید صدا دانست هم، سازی نیست به جز پیانو. اگر که شما هم به دنبال یادگیری پیانو در تهران هستید، در ادامه بحث آموزش پیانو در جنوب تهران هم همراه سپهر ملودی بمانید تا اطلاعات بیشتری در مورد موضوعاتی مثل تدریس خصوصی پیانو در جنوب تهران، هزینه آموزش پیانو در جنوب تهران و… کسب نمایید.

آموزش پیانو در جنوب تهران

 در قدم اول از بحث آموزش پیانو در جنوب تهران، بیایید تا کمی در مورد خود ساز پیانو بدانیم. پیانو یک ابزار موسیقی صوتی است که توسط بارتولومئو کریستوفوری در سال ۱۷۰۰ میلادی اختراع شد و در آن سیم ها به وسیله چکش مورد اصابت قرار می گیرند. این ساز توسط یک کیبورد نواخته می شود، به این صورت که نوازنده با انگشتان یا انگشت شصت هر دو دست کلید ها را می فشارد تا چکش ها به سیم ها ضربه بزنند و ملودی نواخته شود.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو برای کودکان

آموزش پیانو در جنوب تهران

آموزش پیانو در جنوب تهران

کلمه ی پیانو مخفف کلمه ی ایتالیایی فورته پیانو است و مدل های اولیه پیانو در سال ۱۷۰۰ با این نام شناخته شده بودند. کلمه ی پیانو به معنای نرم و کلمه ی فورته به معنای بلند است. میزان صدای تولید شده از این ساز بستگی به میزان فشار انگشت پیانیست بر کلید دارد و هرچه سرعت فشار بر کلید بیشتر باشد، فشار چکش نیز بیشتر می شود و صدای آهنگ تولید شده  بالاتر خواهد بود.

اما برای این که دوره آموزش پیانو در جنوب تهران را شروع کنید، بهتر است که قبل از آن با منطقه جنوب تهران هم آشنا باشید. جنوب تهران بزرگترین بخش پایتخت است که شامل 6 منطقه آن نیز میشود. جنوب تهران همچنین بعنوان قدیمی ترین بخش تهران در کنار مرکز تهران شناخته میشود چرا که شهر تهران در گذشته محدود به اراضی جنوب تهران امروزی میشده است و شکل گیری پایتخت نیز از همین ناحیه آغاز شده است. امروزه همزمان با گسترش امکانات شهری در پایتخت و وفور وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس، مترو و brt در جنوب تهران ، اتصال آن به محله های شمال تهران به آسانی ممکن است.

همین موضوع باعث شده تا شمال و جنوب تهران از نظر امکانات رفاهی شهری و امکانات آموزشی  و … در سطح تقریبا برابری قرار بگیرند. در صورتی که شما هم به دنبال یادگیری ساز پیانو هستید به شما توصیه می شود که برای اطلاع پیدا کردن از هزینه آموزش پیانو در جنوب تهران و شروع دوره یادگیری آموزش پیانو در جنوب تهران، سری به سایت سپهر ملودی بزنید. یکسری از مهم ترین مزایای یادگیری نواختن پیانو را در قسمت پایینی با هم مشاهده می کنیم.

رشد شناختی: هنرجویانی که به طور منظم در کلاس پیانو شرکت می کنند و یا یک نوازنده دائمی و منظم پیانو هستند، در مقایسه با کودکانی که سازهای دیگری می نوازند یا به هیچ وجه موسیقی نمی نوازند، در کلاس درس، سطح هوش و درک بالاتری از خود نشان می دهند. دلیل علمی این امر این بود که بچه هایی که پیانو می نواختند، سطح بالاتری از استدلال فضایی- زمانی را نشان می دهند که توانایی استدلال برای مقابله با نسبت، نسبت ها، کسرها و تفکر در فضا و زمان است.

کسب اطلاعات بیشتر: هزینه کلاس پیانو برای کودکان

سطح استرس و اضطراب را کاهش میدهد: مطالعه ای که توسط دانشمندان ژاپنی انجام شد، ثابت کرد که آموزش پیانو در جنوب تهران و یادگیری نواختن پیانو بیش از هر ابزار موسیقی دیگری در برگشت ژن های استرس در بدن انسان کمک می کند. نواختن پیانو به شما امکان می دهد از یکنواختی کسل کننده و استرس های زندگی روزمره فرار کنید، و ذهن و بدن خود را شاداب کرده و به شما کمک می کند تمرکز بیشتری داشته باشید.

افزایش سطح خلاقیت: خلاقیت همان چیزی است که مردم را به ابتکار تبدیل می کند. اگرچه، ممکن است شما با آن متولد نشده باشید، می توانید با بداهه پردازی منظم، خلاقیت بدست آورید. آموزش پیانو در جنوب تهران و یادگیری نواختن پیانو این عادت یادگیری و بداهه پردازی مداوم را القا می کند و در این کار به مهارت خلاقیت در فرد کمک می کند. خلاقیت شامل یک منطقه یا طرف خاصی از مغز نمی شود، در عوض در مراحل مختلف یک کار خلاقانه از قسمت های مختلف مغز استفاده می شود.

یادگیری بهتر واژگان و قابلیت یادگیری زبان: تحقیقی که در دانشگاه سنت رافائل میلان ایتالیا انجام شد، نشان داد که کودکانی که از سنین پایین شروع به آموزش پیانو در جنوب تهران یا هر جای دیگری می کنند، دارای واژگان بسیار بزرگتر و توانایی خواندن و یادگیری بهتر از سایر کودکان در سن خود هستند. این مزیت نواختن پیانو را می توان به این واقعیت نسبت داد که پیانو به تحریک قدرت مغز کمک می کند و توانایی یادگیری فرد را افزایش می دهد.

تدریس خصوصی پیانو در جنوب تهران

یکی از شیوه های آموزشی پیانو که موثر تر از سایر روش های آموزش پیانو در جنوب تهران می باشد، آموزش پیانو در جنوب تهران است. یادگیری پیانو به شیوه تدریس خصوصی پیانو یکسری مزایا دارد که آن ها را در قسمت پایینی با هم می بینیم.

آموزش پیانو در جنوب تهران

آموزش پیانو در جنوب تهران

تلف نشدن وقت دانشجو و دانش آموز برای رفت و آمد کلاس: چون جلسات تدریس خصوصی پیانو در جنوب تهران معمولا در منزل برگزار می گردد، بنابراین وقت هنرجو در مسیر رفت و برگشت کلاس تلف نمی شود.

تمرکز بیشتر در کلاس درس: در کلاسهای تدریس خصوصی آموزش پیانو در جنوب تهران چون تعداد نفرات شرکت کننده در کلاس کم است سکوت بیشتری حکم فرما بوده و عوامل کمتری برای پرت شدن حواس و نداشتن تمرکز وجود دارد.

راحت تر بودن محیط کلاس درس: جلسات تدریس خصوصی در جنوب تهران معمولا در منزل برگزار می گردد. بنابراین محیط برگزاری کلاسهای تدریس خصوصی به نسبت مدرسه و دانشگاه بسیار راحتتر است. در منزل می توان لباس راحتتری پوشید، حین تدریس می توان نوشیدنی ای نوشید و بیسکویتی خورد و حتی هر زمان که لازم باشد می توان استراحت کرد.

برگزاری جلسات تدریس در زمان دلخواه و مطلوب: یکی از ویژگی های آموزش خصوصی پیانو در تهران این است که در کلاسهای تدریس خصوصی آموزش پیانو در جنوب تهران را در هر زمانی که بخواهید می توانید برگزار کنید.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو برای بزرگسالان

هزینه آموزش پیانو در جنوب تهران

امید است مباحث عنوان شده در طی بحث هزینه آموزش پیانو در جنوب تهران برای شما مفید و کاربردی واقع شده باشند. هزینه یادگیری پیانو به عوامل متفاوتی بستگی دارد که با توجه به آنها می توان به یک انتخاب بهتر و به صرفه تر دست زد. هزینه آموزش پیانو در آموزشگاه های موسیقی بستگی به نوع آموزشگاه و میزان شهرت و اعتبار آن متفاوت است. معمولا در آموزشگاه ها برای هر ساز تخصصی، چندین استاد مختلف با سطح تدریس، قیمت، رده سنی و جنسیت متفاوت حضور دارند. هزینه تدریس پیانو گاهی به میزان قابل توجهی تحت تاثیر نام استاد مورد نظر و گاهی تحت تاثیر نام آموزشگاه، قرار دارد. البته این مورد به این مسئله که کلاس در منزل مدرس و یا در منزل هنرجو تشکیل شود هم، بستگی دارد. قیمت تدریس خصوصی پیانو در منزل هم مانند آموزشگاه به سطح، سابقه و شهرت استاد وابسته است. برای این که از هزینه آموزش پیانو در جنوب تهران مطلع شوید و یادگیری پیانو تحت نظر استاد سپهر ابراهیمی که یکی از بهترین اساتید پیانو در تهران و کرج می باشد را شروع کنید، توصیه می شود که سری به سایت سپهر ملودی بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *