مقالات

آموزش پیانو در تهرانپارس | 09125613900

آموزش پیانو در تهرانپارس

اگر که علاقمند به یادگیری پیانو هستید و ساکن منطقه تهرانپارس، بحث آموزش پیانو در تهرانپارس را از دست ندهید. در فطرت و و ذات انسان احساسات و امیال خاص و مختلفی قرار گرفته اند که همین موضوع هم باعث می شود که ما نسبت که چیز های مختلف، به صوت ناخودآگاه واکنش های خاصی داشته باشیم. یکی از این مسائلی که در طول تاریخ و از اول بشریت انسان با دیدن و شنیدن آن احساس خاصی پیدا می کرد و به آن علاقه نشان می داد، موسیقی بوده است. از همین رو از دیرباز تا کنون یادگیری موسیقی هم یکی از مهارت های پرطرفدار و پر درخواست در میان مردم بوده است. یکی از آلات موسیقی هم که صدای بسیار دلنشین و خاصی دارد و شنیدن آن به تنهایی موجب ایجاد احساسی بسیار دوست داشتنی در انسان می شود، پیانو است.

به همین دلیل هم یادگیری پیانو در ایران و جهان طرفداران بسیار زیادی را دارد. حال اگر که شمایی که ساکن تهرانپارس هستید هم به یادگیری پیانو علاقمندید، در ادامه بحث آموزش پیانو در تهرانپارس هم همراه سپهر ملودی بمانید تا کامل تر در مورد مباحثی مثل آموزش پیانو در تهرانپارس، بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس، آموزش پیانو در تهرانپارس و… برایتان توضیح داده شود.

آموزش پیانو در تهرانپارس

قبل از این که به سراغ آموزش پیانو در تهرانپارس یا بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس برویم، کمی با خود منطقه تهرانپارس آشنا شویم. تهرانپارس نام محله ی بزرگی است که در شرق شهر تهران، پایتخت ایران و در محدوده منطقه ۴ شهرداری تهران و نیز منطقه ۸ شهرداری تهران واقع شده‌است. این محله به لحاظ آب و هوا به دلیل نزدیکی به پارک ملی خجیر، بوستان‌های جنگلی سرخه حصار، یاس فاطمی و لویزان، دارای آب و هوای مطبوعی میباشد. طبق تقسیم ‌بندی انجام شده توسط شهرداری تهران، این محله خود شامل دو قسمت تهران پارس شرقی و تهران پارس غربی است. تهران‌ پارس غربی از غرب به بزرگراه شهید باقری، از شرق به بلوار شاهد (پروین)، از جنوب به خیابان دماوند و از شمال به بزرگراه شهید زین ‌الدین محدود میشود.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو در جهانشهر

آموزش پیانو در تهرانپارس

آموزش پیانو در تهرانپارس

اما برویم به سراغ بحث اصلی یعنی آموزش پیانو تهرانپارس یا همان آموزش پیانو در تهرانپارس. یادگیری، آموزش پیانو و شرکت در کلاس پیانو در تهرانپارس، علاوه بر این که به لیست مهارت ها و توانایی های شما خواهد افزود، و با پرداخت هزینه آموزش پیانو به بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس، و یادگیری پیانو تحت نظر استاد حسین ابراهیمی شما هنر نواختن یک ساز، یعنی پیانو را خواهید یاد گرفت. شما برای این که قادر باشید نواختن پیانو را فرا بگیرید، نیاز به خریدن ساز دارید، از همین رو یکسری از ساز هایی که از آنها برای آموزش پیانو در تهرانپارس می توانید استفاده کنید را در زیر با هم می بینیم.

پیانو دیجیتال: پیانو دیجیتال در رتبه دوم بهترین کیبورد برای آموزش پیانو قرار می گیرد. هدف از تولید این پیانوها استفاده راحت و تولید صدای مشابه با پیانو های آکوستیک بوده است. عمل تولید صدا در پیانو های دیجیتال به طور مکانیکی نیست، و عمل تولید صدا به شکل مجازی و الکتریکی صورت می گیرد.

ارگ: اُرگ یا ارغَنون كه معادل ارگ در زبان فارسی است یکی از سازهای بادی و برقی است که نت‌ های آن بر روی صفحه‌ کلید يا همان كيبورد اجرا میشود. در مورد آموزش پیانو در تهرانپارس با ارگ باید گفت که، در حقیقت اینگونه می توان گفت شما با خرید کیبورد یا همان ارگ موسیقی هزینه کمتری می کنید نسبت به خرید یک پیانو، ولی توصیه می کنیم که اگر برای خرید پیانو مشکلی ندارید حتما از همان ابتدا پیانو تهیه کنید چرا که در ازای شباهت هایی که این دو ساز با یکدیگر دارند، تفاوت های بسیاری هم دارند که باعث می شود برای آموزش پیانو تهرانپارس مناسب نباشد و توصیه می کنیم که اگر مجبور به این کار هستید فقط به طور موقتی از ارگ به جای پیانو استفاده نمایید.

پیانو آکوستیک: اگر نگوییم بهترین، یکی از بهترین کیبورد برای آموزش پیانو در تهرانپارس، پیانو آکوستیک است. شیوه ساخت پیانو های آکوستیک به سبک همان شیوه تولید پیانو اولیه است و همچنین صدایی هم که شما میشنوید کاملا به صورت طبیعی ساخته میشود. نحوه کار پیانو های آکوستیک به صورت مکانیکی است، یعنی وقتی که کلاویه را می فشارید چکش های متصل به کلاویه به سیم های فلزی در جعبه پیانو برخورد کرده و با ارتعاش سیم ها صدا را تولید میکنند.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو در عظیمیه کرج

آموزش پیانو در تهرانپارس

آموزش پیانو در تهرانپارس

 میدی کیبورد: اما یکی از بهترین کیبورد برای آموزش پیانو در تهرانپارس که از قیمت بسیار کمتری نسبت به پیانو آکوستیک و حتی دیجیتال برخوردار است، میدی کیبورد است که با مراجعه به سایت سپهر ملودی و با کمک استاد سپهر ابراهیمی، می توانید نواختن پیانو را با آن فرا بگیرید. کلمه MIDI مخفف کلمات Musical Instrument Digital Interface به معنای “رابط دیجیتال آلات موسیقی” است. MIDI زبانی‌ است که به کامپیوتر، آلات موسیقی و سخت‌افزارهای مرتبط، امکان تعامل با همدیگر را میدهد اگر شما می‌خواهید با استفاده از میدی کیبورد خود به طور اختصاصی به نواختن پیانو و یادگیری آن بپردازید، بهترین میدی کیبورد برای آموزش پیانو در تهرانپارس برای شما میدی کیبوردی است که دارای ۶۱ کلاویه یا ۸۸ کلاویه باشد.

تدریس خصوصی پیانو در تهرانپارس

اما قبل از این که تدریس خصوصی پیانو را شروع کنید، و در زمان گشتن به دنبال یک استاد خوب آموزش پیانو در تهرانپارس مثل استاد سپهر ابراهیمی، یا گشتن به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس مثل سایت معتبر سپهر ملودی، یا حتی در حین یادگیری پیانو، باید از یکسری نکته مطلع باشید. یکسری از مهم ترین نکات در زمینه آموزش پیانو در تهرانپارس را در زیر این پاراگراف با هم مشاهده می کنیم.

۱- معلم خوب بگیرید.

۲- آهنگ های مورد علاقه تان را بزنید.

3- خیلی روی تکنیک ها وسواس نباشید.

4- تا می توانید برای دیگران اجرا کنید.

5- میزان های بزرگ را به واحد های کوچکتر بشکنید.

6- با سرعت کم تمرین کنید.

7- پیانوی خوب بخرید.

8- تئوری موسیقی را یاد بگیرید.

9- قطعه را حفظ کنید.

10- نت خوانی را فراموش نکنید.

11- وضعیت بدنی درست داشته باشید.

12- انگشت گذاری درست را یاد بگیرید.

13- به دست ها نگاه نکنید.

14- همزمان با نواختن، ملودی را بخوانید.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو در مهرشهر

معلم خصوصی پیانو در تهرانپارس

امید است مباحث بیان شده در بحث آموزش پیانو در تهرانپارس مثل بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس، آموزش پیانو تهرانپارس و…، برایتان مفید بوده باشند. این طبیعی است که ما انسان ها پیش از انجام هر کاری به دنبال این هستیم که آن کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. در مورد آموزش پیانو در تهرانپارس هم قضیه همین گونه است و این طبیعی است که شما به دنبال بهترین آموزشگاه موسیقی در تهرانپارس باشید. از همین رو به شمایی که به دنبال یادگیری پیانو هستید توصیه می شود که حتما سری به سایت سپهرملودی بزنید و علاوه بر این که در سایت از هزینه کلاس پیانو مطلع شوید، آموزش پیانو را در یکی از بهترین سایت های آموزش پیانو یعنی سپهر ملودی و تحت نظر استاد سپهر ابراهیمی که از مجرب ترین و با تجربه ترین اساتید آموزش پیانو چه برای بزرگسالان و چه برای کودکان می باشد شروع کنید، تا نواختن پیانو را به بهترین شکل ممکن فرا بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *