مقالات

آموزش پیانو برای بزرگسالان

آموزش پیانو برای بزرگسالان

یکی از مهم ترین سبک های آموزشی پیانو، آموزش پیانو برای بزرگسالان می باشد. به طبع زمانی که انسان کودک است . هنوز آن چنان وارد زندگی نشده و دغدغه های زیادی ندارد، راحت تر می تواند یک مهارت، هنر یا علم را فرا بگیرد. اما این موضوع بدان معنا نیست که افراد بزرگسالان که دغده های زندگی و شغلی زیادی دارند قادر نیستند برای یادگیری مهارت، علم یا هنری اقدام کنند. بلکه آن ها هم در صورت داشتن علاقه، اشتیاق و پشتکار خوب، و یک برنامه ریزی برای یادگیری هنر یا مهارت، قادر خواهند بود هر هنر یا مهارتی را فرا بگیرند و پیانو هم در این زمینه استثنا نیست. اگر که شما هم در سن بزرگسالی قرار دارید و به دنبال یادگیری پیانو هستید، در ادامه بحث هم همراه سپهر ملودی بمانید تا بیشتر و بهتر در مورد مسائلی مثل کتاب آموزش پیانو برای بزرگسالان، این که یادگیری پیانو چقدر طول می کشد، هزینه آموزش پیانو برای بزرگسالان و… اطلاعات کسب نمایید.

تماس با استاد پیانو: 09125613900

آموزش پیانو برای بزرگسالان

یکی از مطالبي که در بحث آموزش پیانو برای بزرگسالان و پیش از فهمیدن این که یادگیری پیانو چقدر طول می کشد باید بدانید این است که گروه اصلی ای که معمولا برای یادگیری و آموزش پیانو اقدام میکنند، بزرگسالان هستند. در تعریفات قانونی و چیزی که در جامعه هم عرف است، انسان از سن 18 سالگی بزگسال در نظر گرفته میشود و وقتی هم که صحبت از آموزش پیانو برای بزرگسالان میشود، منظور همین افراد 18 سال به بالا هستند. آموزش پیانو برای بزرگسالان به این جهت که آنها به بلوغ فکری و عقلی رسیده اند کار زیاد سختی نیست اما مطلبی که درباره آن وجود دارد این است که دغدغه ذهنی بزرگسالان نسبت به کودکان بسیار بیشتر میباشد و آنها همین علت کارشان برای یادگیری پیانو کمی سخت تر از آموزش پیانو برای کودکان است. اما در صورتی که فرد علاقه، و عزم و اراده جدی داشته باشد و تمرین و تکرار انجام دهند، به بهترین شکل نواختن پیانو را فرا خواهد گرفت. اما پیش از شروع آموزی پیانو در سایت سپهر ملودی و زیر نظر استاد سپهر ابراهیمی باید دو مرحله مهم را طی کنید که در زیر آن ها را می بینیم.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین استاد پیانو در تهران

آموزش پیانو برای بزرگسالان

آموزش پیانو برای بزرگسالان

1- انتخاب و خرید پیانو برای آموزش پیانو برای بزرگسالان

شما در زمان خرید پیانو و پیش از پرداخت هزینه آموزش پیانو برای بزرگسالان دو گزینه کلی پیش روی تان دارید که در زیر آن ها را می بینیم.

پیانو آکوستیک: شیوه ساخت پیانو های آکوستیک به سبک همان شیوه تولید پیانو اولیه است و همچنین صدایی هم که شما میشنوید کاملا به صورت طبیعی ساخته میشود. نحوه کار پیانو های آکوستیک به صورت مکانیکی است، یعنی وقتی که کلاویه را می فشارید چکش های متصل به کلاویه به سیم های فلزی در جعبه پیانو برخورد کرده و با ارتعاش سیم ها صدا را تولید میکنند.

پیانو دیجیتال: از تولید این پیانوها استفاده راحت و تولید صدای مشابه با پیانو های آکوستیک بوده است. اما این نوع پیانوها همواره مخالفینی نیز داشته و دارند که مدعی هستند پیانوهای دیجیتال نوی کیبورد تلقی میشوند و پیانو نیستند. دلیل این موضوع هم این است که عمل تولید صدا در پیانو های دیجیتال به طور مکانیکی نیست، و عمل تولید صدا به شکل مجازی و الکتریکی صورت می گیرد.

2- انتخاب شیوه آموزش پیانو برای بزرگسالان

برای یادگیری و آموزش پیانو با کتاب آموزش پیانو برای بزرگسالان راه ها و شیوه های مختلفی پیش روی شما می باشد. برای این که نواختن پیانو را یاد بگیرید، به این نیاز خواهید داشت که تصمیم بگیرید، که می خواهید دوره یادگیری و آموزش پیانویتان به چه شکلی باشد، حضوری یا غیر حضوری، که پیشنهادی که همه متخصصان موسیقی و اساتید به نام پیانو به شما می کنند، قطعا آموزش پیانوی حضوری است. برای یادگیری پیانو شما راه های مختلف و متنوعی را پیش رویتان دارید که برخی از آن ها در قسمت زیرین این پاراگراف جمع آوری شده اند.

آموزش پیانو برای بزرگسالان در استودیوی استاد: در این روش همانطور که از اسمش هم پیداست، شما برای یادگیری و آموزش پیانو برای بزرگسالان نیازمند این خواهید بود که به صورت دوره ای، ماهانه یا هفتگی به محلی که استاد مشخص می کند بروید تا استاد پیانوی حرفه ای مثل استاد سپهر ابراهیمی، مطالب و مباحث آموزشی نواختن پیانو را به شما منتقل کند.

کسب اطلاعات بیشتر: آموزش پیانو با دست چپ

آموزش پیانو برای بزرگسالان به شیوه آموزش پیانو آنلاین: شکل انجام کار در آموزش پیانو برای بزرگسالان به شیوه آموزش آنلاین پیانو، اینگونه میباشد که شما در کلاس پیانو ثبت نام می کنید، استاد پیانو در پونک آموزش ها و مطالبی که شما باید یاد بگیرید را از طریق شبکه های اجتماعی یا سایت برای شما می فرستد و شما آن ها را تکرار و تمرین می کنید، به صورت هفتگی با استاد تماس تصویری برقرار می کنید، و او به صورت زنده و بر خط نواختن شما و روند آموزش شما را بررسی می کند.

آموزش پیانو برای بزرگسالان

آموزش پیانو برای بزرگسالان

کتاب آموزش پیانو برای بزرگسالان

کتاب آموزش پیانو برای بزرگسالان کتابی است که قطعات و مراحل آموزشی در آن قرار گرفته است و هنرجو قطعات را از روی آن می نوازد. این کتاب که باید توسط استاد پیانو تدریس شود، قطعات و آموزش ها را از پایه و بسیار ساده شروع کرده و آنها را پله پله سخت تر و پیشرفته تر می کند. البته در میان کتاب ها هم قضیه ای که در باره روش های آموزشی پیانو وجود داشت، وجود دارد. به این ترتیب که کیفیت و ارزش آموزشی کتاب آموزش پیانو ها با یکدیگر یکسان نیستند و برای مثال برخی از آن ها بهترین کتاب های آموزش پیانو برای بزرگسالان و برخی دیگر بهترین کتاب آموزش پیانو برای کودکان هستند. یکسری از کتاب آموزش پیانو برای بزرگسالان را در زیر می بینیم.

  • کتاب چهل آهنگ برگزیده برای پیانو.
  • کتاب اتودهای کاربردی برای هنرجویان مبتدی 599.
  • کتاب اشمیت.
  • کتاب فرهنگ لغت آکورد پیانو.

کسب اطلاعات بیشتر: بهترین آموزش های آنلاین پیانو

یادگیری پیانو چقدر طول میکشد

یکی دیگر از سوالات پر تکرار در مورد آموزش پیانو برای بزرگسالان این است که یادیگری پیانو چقدر طوب می کشد.به صورت كلي اما در پاسخ این سوال که آموزش پیانو صفر تا صد تحت نظر استاد سپهر ابراهیمی و در کل آموزش پیانو چقدر طول میکشد می توان این گونه گفت که:

 توانایی در نواختن پیانو و خواندن قطعات موسیقی در حد پایه: 6 ماه تا 2 سال.

 توانایی در اجرای قطعات متوسط : 2 تا 10 سال.

توانایی در نواختن قطعات پیشرفته : 10 تا 15 سال.

 اجرای قطعات معمول موسیقی و پاپ : 2 تا 5 سال.

هزینه آموزش پیانو برای بزرگسالان

به طور کلی در صورتی که شمایی که ساکن شهر های تهران و کرج، و یا حومه آنها هستید با خواندن مقاله و مطالب آن مثل کتاب آموزش پیانو برای بزرگسالان، هزینه آموزش پیانو برای بزرگسالان، یادگیری پیانو چقدر طول می کشد و…، قصد این را کرده اید که پیانویی خریده و نواختن آن را یاد بگیرید، بهتر است که قبل از شروع دوره یادگیری و آموزش پیانو، با استادی خبره در زمینه آموزش پیانو آشنا شوید، استادی که دارای نمونه کار نیز باشد، یعنی افرادی را که قبلا به آنها پیانو تدریس کرده است را به عنوان نمونه داشته باشد. استاد سپهر ابراهیمی دارای تمامی این خصیصه های گفته شده است، از همین رو به شما یه شدت توصیه می شود که برای یادگیری پیانو و پرداختن هزینه آموزش پیانو برای بزرگسالان، سری هم به سایت سپهرملودی بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *