یکی از دغدغه هایی که خیلی از افراد دارند، این می باشد که برای دانلود نت پیانو به کجا مراجعه کنند. اگر که شما در این دسته از افراد قرار دارید، نگران نباشید، و برای حل آن ادامه مقاله امروز را از دست ندهید. در زمانی که شما در کاری تازه کار هستید به طبع برای این که قادر باشید آن کار مد نظرتان را اجرا کنید، نیاز به راهنما یا نوشته راهنمایی دارید که به شما بگوید آن کار را چگونه باید انجام دهید. این داستان در مورد ساز های موسیقی و نواختن با آن ها نیز وجود دارد، و شما زمانی که در یادگیری و نواختن سازی تازه کار هستید هم، نیاز به راهنما و یا دفترچه راهنمایی دارید که به شما بگوید چگونه با سازتان بنوازید. در مورد ساز های موسیقی مثل پیانو هم، نت های پیانو کار راهنما را انجام می دهند و به شما می گویند که چگونه باید با ساز خود یا پیانوی خود بنوازید. برای این که نت های پیانوی بیشتری را ببینید، در ادامه بحث هم همراه سپهرملودی بمانید تا با موضوعاتی مثل دانلود نت پیانو رایگان، دانلود نت پیانو ساده، دانلود نت پیانو آهنگ های ایرانی و… بیشتر و بهتر آشنا شوید.

دانلود نت پیانو

INFOBOX TITLE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

INFOBOX TITLE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

INFOBOX TITLE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor.

دانلود نت پیانو ساده

در اول مطلب دانلود نت پیانو ساده، و پیش از رفتن به سراغ دانلود نت پیانو رایگان، بهتر است که درباره یک موضوع مهمی صحبت کنیم. یکی از ساده ترین و ابتدایی ترین چیزها در موسیقی که همیشه اگر اولین مطلب نباشد، از اولین مطالبی است که به شما در زمان یادگیری هر ساز و موسیقی ای آموزش داده میشود، نت های موسیقی است. نت ها سمبل ها و نمادهای تشکیل شده از گردی ها و خطوط مختلف هستند که به آنها حروف الفبای موسیقی گفته میشود. نت های موسیقی نشان دهنده کشش زمان و گام های صدا هایی هستند که باید توسط شما چه به وسیله پیانو، و چه به وسیله سایر سازها، نواخته شوند. از نت های موسیقی می توان به دو چنگ، سل دولاچنگ، دو سیاه و… اشاره کرد. یادگیری و آموزش نت های پیانو، و آموزش نت خوانی پیانو، و پس از آن دانلود نت پیانو آهنگ های ایرانی و یا خارجی از اولین مراحل و اقاماتی است که استاد آموزش پیانوی حرفه ای مثل استاد سپهر ابراهیمی، برای آموزش پیانو به شما در نظر میگیرد.

دانلود نت پیانو رایگان

همانگونه که پیش تر هم به آن اشاره شد، شمایی که تازه کار هستید، برای این که قادر باشید، آهنگ های مختلف را بنوازید، نیاز به تهیه و دانلود نت پیانو رایگان آهنگ مد نظرتان دارید تا از روی آن کار نواختن را پیش بگیرید. در قسمت پایینی این بخش یکسری از آهنگ های مشهور و دلنشین پیانو که می توانید برای نواختن آن ها اقدام نمایید، آورده شده اند.

دانلود نت پیانو رایگان آهنگ سلطان قلب‌ها انوشیروان روحانی: این آهنگ ترانه‌ای است به آهنگسازی انوشیروان روحانی که توسط محمد علی شیرازی سروده شده و عارف خواننده‌ی مشهور و خوش صدا آن را خوانده است. این آهنگ در سال ۱۳۴۷ در فیلمی به همین نام مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر عارف پوران هم ترانه‌ی سلطان قلب‌ها را خوانده است. برخی مایل هستند که نت آن را به صورت فارسی داشته باشند. در پایین نت آهنگ سلطان قلب‌ها به صورت فارسی آمده است.

لا سی دو می‌فا می‌فا می‌ یه دل میگه برم برم

 فا می‌فا می‌ر. می‌ر. می‌ر.  یه دلم میگه نرم نرم

 می‌ر. می‌ر. دو ر. دو ر. دو  طاغت نداره دلم دلم

 سی لا لا لا b. سی  بی تو چه کنم

لا سی دو می‌فا می‌فا می‌ پیش عشقی زیبا زیبا

 فا می‌فا می‌ر. می‌ر. می‌ر.  خیلی کوچیکه دنیا دنیا

 می‌ر. می‌ر. دو می‌ر. می‌ر.  با یاد تو هم هرجا هرجا

 سی لا لا b. سی لا  ترکت مکنم

———————————–

 لا سل فا می‌فا می‌ر. فا می‌ر.  فا سلطان قلبم تو هستی تو هستی

 سل فا می‌ر. می‌ر. دو می‌ر.  دو می‌دروازه‌های دلم را شکستی

 فا می‌ر. دو ر. دو سی ر. دو سی ر.  پیمان یاری به قلبم تو بستی

 (ر می‌سل فا می‌سل# لا) ۲ بار  با من پیو ستی

دانلود نت پیانو ساده آهنگ راز و نیاز انوشیروان روحانی: انوشیروان روحانی آهنگساز و نوازنده ارگ و پیانو معاصر، کسی بود که در سال 1346 برای اولین بار ارگ را به ایران آورد. آهنگ راز و نیاز از آلبوم یادگار عمر1 که با 9 آهنگ منتشر شده و سبک آن سنتی می باشد. تکنوازی این قطعه در این آلبوم بسیار آرامبخش و دلنشین است پیشنهاد میکنیم هنرجویان سطح متوسط این قطعه را تمرین کرده و اجرا کنند.

دانلود نت پیانو رایگان آهنگ خوابهای طلایی: دانلود نت ساده آهنگ خواب های طلایی مناسب هنر جویانی است که به تازگی در راه یادگیری پیانو قدم برداشته اند اما خواب های طلایی چیست؟. خواب‌های طلائی نام فیلمی به کارگردانی معزدیوان فکری و محصول سال ۱۳۳۰ می‌باشد. آهنگسازی این اثر را جواد معروفی انجام داده است و یکی از قطعات مورد علاقه هنرجویان پیانومی باشد . این آهنگ با توجه به داشتن ریتمم روان و آرام خود می تواند قطعه ای مناسب برای یادگیری پیانو توسط هنر جویان عزیز باشد.

دانلود نت پیانو ساده آهنگ رقص بهار شهرداد روحانی: رقص بهار یکی از محبوب ترین و زیبا ترین قطعات شهرداد روحانی است که از آلبوم زیبای نسیم بهاری او می باشد. شهرداد روحانی موسیقی‌دان، آهنگساز و رهبر ارکستر برجسته ایرانی است که این قطعه را در سال 1996 منتشر نمود. این آهنگ در مراسم ها و مناسب های مختلفی شنیده می شود و حال و هوای زیبای بهار را به شنونده القا می کند.

دانلود نت پیانو رایگان آهنگ باران عشق ساخته ی استاد چشم آذر: استاد ناصر چشم آذر نوازنده، ترانه سرا، تنظیم کننده و موسیقی دان ایرانی است. آهنگ باران عشق ساخته ی استاد چشم آذر از آلبومی با همین نام (باران عشق) در سال 2000 منتشر شد.

دانلود نت پیانو آهنگ های ایرانی

مباحثی در طی بحث بیان شدند مثل دانلود نت پیانو رایگان، دانلود نت پیانو ساده و… که امید است برای شما مفید و کاربردی بوده باشند. در نهایت مقاله دانلود نت پیانو آهنگ های ایرانی هم باید خدمت شما عزیزان بیان کرد که اگر به دنبال یادگیری پیانو و شناخت و نواختن بهترین نت های آهنگ های ایرانی و خارجی هستید، به شما توصیه می شود که سری هم به سایت سپهر ملودی بزنید. استاد سپهر ابراهیمی یکی از بهترین اساتید پیانو در تهران و کرج می باشد که شما می توانید با تماس با شماره های درج شده در سایت هم از مشاوره ایشان بهره مند شوید و هم آموزش پیانو حرفه ای زیر نظر ایشان را آغاز کنید.